Hotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta

Hotel Residence Vysta se nachází v historické budově v pražské čtvrti Holešovice, který prošel rekonstrukcí a modernizací. Lokalita Holešovice je proslulá díky světoznámému areálu výstaviště a největšímu pražskému parku Stromovka.

Ubytování
Residence nabízí ubytovací kapacitu 30-ti komfortně vybavených pokojů a apartmánů vhodných pro firemní klienty, účastníky výstav a konferencí či pro rodiny i mladé páry.K ubytování jsou pro hosty připraveny pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou moderně vybaveny s prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje si můžete vybrat s oddělenými postelemi nebo s jednou manželskou postelí a vlastní koupelnou a sprchou. Samozřejmostí je trezor, klimatizace a satelitní televizor na každém pokoji.

Služby
Hotelové služby Residence Vysta jsou rozsáhle a hotel učiní vše proto, aby klient odcházel spokojený. Hosté mohou využít prádelnu, na vyžádání žehličku a žehlicí prkno nebo například servis hlídání dětí. Rezidence nabízí i doplňkové služby jako jsou WiFi připojení, parkování za příplatek nebo zajištění výletů a průvodcovských služeb. Vaši domácí mazlíčci budou v hotelu vítáni.

Okolí
Hotel Residence Vysta je umístěn blízko centra Prahy, blízko Výstaviště Praha a nedaleko Veletržního paláce. Neměli by jste zapomenout navštívit plavecký stadion, planetárium, stálá výstava – Mořský svět, park Stromovka, divadelní scéna Spirála. Dobrá dostupnost je i památek města Prahy jako např. Pražský hrad či zoologická a botanická zahrada.

■v bezprostřední blízkosti pražského Výstaviště, architektonického skvostu secese- Průmyslového paláce, Tesla Arény ( HC SPARTA-hokej ), největšího pražského parku Stromovka, Planetária
■nedaleko Národní Galerie ve Veletržním paláci
■Národní technické muzeum- pouze 2 zastávky tramvají
■mezinárodní letiště Praha - Ruzyně vzdáleno 15 km od hotelu (cca 20 minut autem)
■centrum města- Václavské náměstí 2,0 km
■poblíž  Zoologické zahrady, Trojského zámku, Botanické zahrady
■0,5 km od  vlakového nádraží Holešovice
■stanice metra Nádraží Holešovice-  trasa C – v pěší vzdálenosti 3 min. 
■Přímý nájezd na dálnici D1 - Brno -Bratislava
■Hlavní vlakové nádraží - 3 stanice metrem – trasa C (bez přestupu)

Hotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 7-Holešovice  Residence Vysta - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Residence Vysta, U Výstaviště 764/13
Praha 7-Holešovice 17000 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Vysta@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Residence Vysta ubytování Praha 7-Holešovice  Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: